PAMÁTNÍČEK, VÍTÁME OBČÁNKY

Právě jste na stránce o půvabném Památníčku, ve kterém si uchováte důležité vzpomínky na jedinečné události v životě vašeho potomka. Do památníčku si můžete zaznamenat, jak se vaše dítě vyvíjelo, kdy se poprvé usmálo, kdy se mu objevil první zoubek, kdy udělalo první krůčky, jeho první slovíčka nebo oblíbené hračky. Můžete si do něj nejen zaznamenat klíčové okamžiky ve vývoji vašeho dítěte v předškolním věku, ale také vložit záznamy, které by se s léty možná ztratily. Můžete si do něj vlepit fotografie, jež byste založili, nebo složitě hledali v počítači a také vložit první písemné projevy či kresby vašeho dítěte. Vše se dá do alba vlepit a napsat, a tím si uchovat roztomilou vzpomínku, která ani po letech nevybledne.
Památníček je pamětní knížkou, albem a záznamníčkem v jednom. Jsou zde originální (poprvé publikované) moje básničky a originální vektorové obrázky, místa pro zapsání poznámek o vašem dítěti, místa pro jejich malování, a pro vlepení fotografií. Údaje o rodičích, sourozencích, prarodičích, a pod.
Památníček je určen rodičům, kteří si chtějí uchovat vzpomínku na první měsíce života svého potomka, na jeho mládí i dospívání.
Památníček je určena pro obce, městyse a města v České republice, a to jako dárek pro příležitosti slavnostního aktu - vítání nově narozených občánků.

Vydalo nakladatelství: Ivan Procházka - FEZ, Třebíč - Střítež © 2016
ISBN 978-80-906251-0-5


Verše: Ivan Procházka, ing. © 2015, Josef Procházka © 1953
Text: Ivan Procházka, ing. © 2015, Tomáš Procházka, Bc. © 1993 a 1995
Vektorové obrázky, počítačová grafika: Ivan Procházka, ing. © 2015
Design, sazba, obálka: Ivan Procházka, ing. © 2015

Kvalita obrázků je pouze náhledová